فرش آنلاین

فرش آنلاین

قبل از اینکه وارد مبحث خرید اینترنتی شویم سوالی مطرح میشود ،آیا فرش کاشان را میتوان به صورت آنلاین خریداری کرد؟

امروز میخواهیم در مورد موضوع جدید وبه روز فرش آنلاین صحبت کنیم .امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی مردم  وهمچنین تغییر جوامع وپیشرفت هایی که در زمینه تکنولوژی صورت گرفته است،سبب شده است که بیش از پیش تاروپود زندگیمان با اینترنت وخرید های انلاین گره بخورد. فرش آنلاین یک برند یا علامت تجاری نیست بلکه  اشاره به خرید انلاین واینترنتی فرش دارد.خریدهای امروزه اکثرا با اینترنت صورت میگیرد. مخصوصا در کلان شهر ها حتی کوچکترین خرید ها مثل خوراکی های روزانه مصرفی در خانه از طریق اینترنت وتوسط فروشگاه های انلاین صورت میگیرد.

برای اینکه اطلاعاتتان در زمینه خرید اینترنتی کامل شود مقاله 10 نکته در خرید اینترنتی فرش ماشینی را مطالعه کنید.

**********************************************************

چرا خرید انلاین انجام دهم؟

فرض کنید شما قصد خرید محصولی را دارید ابتدا ازاینترنت شروع میکنید ،به دیدن طرحهای محصول مورد نظر میپردازید .اکثر افراد ابتدا به دنبال طرحهای متنوع در اینترنت میروند وسپس به فروشگاه های شهرشان میروند وبا نشان دادن تصویر مورد علاقه شان در گوشی همراهشان به فروشنده از او میخواهند این طرح را به انها نشان دهد. ممکن است فروشنده به روز باشد ومحصول را در مغازه داشته باشد وبرای شما سریع فراهم کند با این تفاوت که در اینترنت به قیمت کارخانه میخرید ولی در فروشگاه با احتساب سود فروشنده شما خرید انجام میدهید.

حالت بعدی این است که فروشنده اصلا این محصول را ندارد وشما را ترغیب میکند که محصولی دیگر بخرید.

خب به نظرتان هنگامی که خرید انلاین است وشما میتوانید به راحتی خرید را از طریق اینترنت انجام دهید وبا قیمت مناسب، چرا باید زمانتان هدر برود وحتی گران تر خرید کنید ؟

نمیدانم برایتان تا به حال اتفاق افتاده است یا نه ولی من با این موقعیت روبه رو شده ام. محصول مورد علاقه ام یافت نشده ودراخر از اینترنت خرید انجام داده ام.

چقدر به خرید انلاین اطمینان دارید؟

اکثر افراد در اوایل ورود نت ،خرید اینترنتی را مطمئن نمیدانستند. برخی افراد سود جو سبب شده بودند که افراد دید خوبی نسبت به خرید اینترنتی نداشته باشند. اما باگذشت زمان و تدابیری که دولت اندیشید سبب شد که  اطمینان افراد به این فضا ی مجازی بیشتر شود.

یکی از این تدابیر ثبت شرکت ها در سایت اینماد یا همان نشان الکترونیکی بود.

برای اشنایی بیشتر با اینماد به مقاله مربوطه مراجعه کنید تا به طور کامل با ان اشنا شوید.

متاسفانه در زمینه اینماد نیز افرادی سودجو وجود دارند. این افراد سودجو در با گذاشتن عکس اینماد در سایت هایشان تلاش میکردند تا اطمینان افراد را جلب کنند. بنابراین دیدن نماد اینماد کافی نیست لازم است تا بر روی عکس اینماد کلیک کنید اگر صفحه ای باز شد ونام ونشان صاحب شرکت امد به معنای قابل اطمینان بودن شرکت است در غیر این صورت از این سایت خرید نکنید.پس مقوله اطمینان به سایت بسته شد

 

 خب زمان ان رسیده که وارد موضوع اصلی یعنی فرش انلاین بشویم.

تا به حال در مورد خرید انلاین صحبت کردیم. ایا تا به حال اینترنتی فرش خرید کرده اید؟

اگر تابه حال خرید اینترنتی انجام نداده اید به نظرم وقت ان رسیده است که سبک زندگیتان را تغییر دهید وبا اطمینان کامل خرید انلاین فرش را انجام دهید. یکی از دلایلی که افراد خرید انلاین فرش را به خرید حضوری ان ترجیح میدهند این است که در اینترنت طرحهای متنوعی وجود دارد وبا انتخاب یک طرح ازبین هزاران طرح بالاخره به مقصود خود میرسند. اولین طرحی که چشمتان را گرفت را در دکور مورد نظرتان امتحان کنید وسپس تصمیم به خرید ان بگیرید. (تست دکور یکی از امکانات سایت های فرش است .مثلا کارخانه فرش آریامهر این امکان را برای مشتری فرام کرده است .)

علاوه بر تنوع طرح ،هدر نرفتن زمان از همه مهتر است. اگر شما فرد پرمشغله ای هستید وزمان کافی ندارید تا در طول روز به سراغ خرید فرش بروید فرش انلاین میتواند راهکار مشکل شما باشد. یکی از موارد مهمی که حتما باید به ان دقت کرد این است که درفروشگاه ممکن است فرشی دیگری به نام فرش کاشان به شما بفروشند. ولی در اینترنت میتوانید از کارخانه های تولید کننده فرش در شهر کاشان خرید کنید. کیفیت فرش کاشان که برای همگان مشخص است. حق من وشما خریدار فرش این است که فروشنده برایمان تضمین کیفیت ،تضمین قیمت فراهم کند. برخی افراد نگران هستند که فرشی که خریده اند را در صورت نپسندیدن نتوانند عوض کنند این در حالی است که به راحتی امکان تعویض ان وجود دارد.شما تا هفت روز زمان دارید که فرش را پس بدهید وفرش مورد علاقه تان را در خانه پهن کنید.

خب دیگر چه نگرانی برای خرید کردن در اینترنت برایتان باقی مانده ؟

بازگشت کالا که وجود دارد ،تضمین کیفیت هم وجود دارد ،تضمین قیمت هم وجود دارد ،زمانتان هم هدر نمیرود ،به تمام کارهای روزمره تان هم میرسید ،پس چرا خرید اینترنتی یا همان فرش انلاین انجام ندهید ؟؟؟

لطفا با نظرات خود ما را یاری کنید.

 

مطالب مشابه

فرش ماشینی تقلبی
چهارشنبه 28 آذر 1397

فرش ماشینی تقلبی

ادامه مطلب

خرید فرش آگاهانه
چهارشنبه 28 آذر 1397

خرید فرش آگاهانه

ادامه مطلب

نکات لازم برای چیدمان زیباتر منزل
چهارشنبه 28 آذر 1397

نکات لازم برای چیدمان زیباتر منزل

ادامه مطلب

فرش مناسب منزلتان چیست؟
پنجشنبه 20 دی 1397

فرش مناسب منزلتان چیست؟

ادامه مطلب

گبه- گلیم -جاجیم
چهارشنبه 26 دی 1397

گبه- گلیم -جاجیم

ادامه مطلب

خرید مستقیم فرش از کارخانه
شنبه 29 دی 1397

خرید مستقیم فرش از کارخانه

ادامه مطلب

فرش اتاق کودک
دوشنبه 01 بهمن 1397

فرش اتاق کودک

ادامه مطلب

مرمت  یا رفو گری فرش
چهارشنبه 03 بهمن 1397

مرمت یا رفو گری فرش

ادامه مطلب

نظرات کاربران

کد امنیتی