درباره ما

فرش آریا مهر ، سالیان متمادی است که به تولید انواع فرش ماشینی با طرح های روز و با بهترین کیفیت مشغول است و صاحب یکی از بزرگترین کارخانجات شهرک صنعتی سلیمان صباحی کاشان میباشد.

یکی از نمایشگاه های این برند، در شهر تهران دایر است که در آن جدیدترین محصولات با بالاترین کیفیت در این واحد به نمایش گذاشته میشود.

در ادامه و تکمیل آن، برای ارائه ی جدیدترین محصولات روز به مشتریان، اقدام به راه اندازی سایت نمایشگاهی نموده، تا کاربران در اقصی نقاط کشور برای دسترسی به محصولات تولیدی فرش آریا مهر، به آسانی به انواع فرش های تولیدی روز این واحد دسترسی داشته و برای خرید ان به راحتی، سفارش خود را به فرش آریا مهر منتقل کرده و محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرند. (ارسال سریع فرش ماشینی )

بسیاری از مشتریان این برند در محل نمایشگاه یا محل تولید فرش آریامهر حضور ندارند و سایت نمایشگاهی فرش آریا مهر امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش آریا مهر را برای این عزیزان فراهم آورده است.

سایت نمایشگاهی فرش آریا مهر اقدام به تولید فرش های خاص با طرح و نقشه های جذاب نموده و در این سایت، آن را در اختیار، کسانی قرار داده که برای منزل خود به دنبال فرشهای خاص بازار فرش هستند.

فرش آریامهر برای ارائه خدمات و محصولات خود درزمینه  تولید و فروش انواع فرش های ماشینی (فرش ماشینی 1200شانه ،1000شانه و...) از سال 1397 وارد بازار رقابتی فروش اینترنتی شده است و مفتخر به عرضه با کیفیت ترین و زیباترین فرش های روز به صورت فروش آنلاین در ایران میباشد.(همان فروش اینترنتی فرش ماشینی ) ضمن استقبال فراوان مشتریان گذشته ، یکی از اهدافی که باعث شد تا این واحد اقدام به ارائه ی محصولاتش به صورت آنلاین  نماید این بود که فرش ها بدون هزینه حمل و بدون واسطه از طریق فرش آریامهر در اختیار کاربران قرار گرفته و هزینه های فروش با واسطه برای مشتریان این واحد به صفر برسد.