قوانین و مقررات خرید فرش

مشتری عزیز لطفا نکات این صفحه را جهت استفاده مفید از سرویس های فروشگاه فرش آریامهر مطالعه فرمایید . خرید آنلاین فرش ماشینی و ثبت سفارش محصول توسط کاربر به معنی آگاه بودن و پذیرش وی از شرایط و قوانین سایت فرش آریامهر است . در صورتیکه هر گونه تغییراتی در قوانین و مقررات ایجاد شود در همین صفحه به اطلاع مشتریان عزیز خواهد رسید .

 

قوانین عمومی

تمام قوانین ذکر شده در این سایت مطابق با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران ، و همچنین قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . مشتری سایت هم متعهد به رعایت قوانین مربوط به کاربر فروشگاه اینترنتی خواهد بود .

 

تعریف مشتری یا کاربر

شخصی که اطلاعات خود را به صورت صحیح در فرم مربوط به ثبت نام وارد کند و اقدام به خرید آنلاین فرش ماشینی نماید یا به هر شیوه از خدمات سایت استفاده کند کاربر سایت نامیده می شود .

 

ارتباطات الکترونیکی

عملیاتی مانند ثبت سفارش یا خرید اینترنتی فرش در وب سایت فرش آریامهر یا زدن ایمیل به وب سایت فرش آریامهر به صورت الکترونیکی انجام می شود . در صورتیکه شما تمام درخواست ها و رویه های سایت را طبق اصول انجام دهید و شماره تلفن یا ایمیل خود را در اختیار سایت قرار دهید و موافقت کنید که فروشگاه اینترنتی فرش آریامهر به صورت الکترونیکی درخواست ها شما را اجابت نماید مانند ارسال ایمیل از سایت یا ارسال پیامک و یا ارسال خبرنامه ، می توانید از خدمات الکترونیکی سایت آخرین اخبار فرش ماشینی و جشنواره های تخفیفی سایت مطلع شوید . قابل ذکر است که مشتری میتواند هر موقع که بخواهد ارتباطات الکترونیکی را لغو نماید .

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وب سایت فرش آریامهر حافظ اطلاعات خصوصی کاربران سایت است و از حریم خصوصی کاربران دفاع می کند و با داشتن جدیدترین تکنولوژی حفظ امنیت در فروشگاه آنلاین سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد . هرگونه استفاده بدون مجوز از اطلاعات مرتبط با فروشگاه آنلاین فرش آریامهر مانند متن ، گرافیک ، لوگو ، عکس و فیلم پیگرد قانونی دارد . استفاده از دانشنامه و مقالات فروشگاه فرش آریامهر با ذکر منبع بلا مانع است .