10نکته در خرید اینترنتی فرش ماشینی ارزان

10نکته در خرید اینترنتی فرش ماشینی ارزان

امروز میخواهیم در مورد خرید اینترنتی فرش ماشینی ارزان صحبت کنیم.

با توجه به وضعیت اقتصادی که در جامعه ما وجود دارد ومشکلاتی که طبقه های متوسط روبه پایین با ان دست وپنجه نرم میکنند ،ارزان خرید کردن میتواند کمک کند تا چرخ اقتصاد خانواده بهتر بچرخد.اکثرا افرادی که حوالی ما هستند گمان میکنند که هرچه قیمت کالا بالاتر باشد کیفیت ان بهتر است. این مسئله سبب شده که اجناسی که قیمت ان پایین است به چشم همه بی کیفیت بیاید. در برخی محصولات این نکته صحیح است چون استفاده از ماده اولیه با کیفیت گران تهیه میشود،همین موضوع سبب میشود که محصول نهایی نیز قیمت گران تری عرضه شود. خب این مورد کاملا منطقی است. اما در مورد برخی اجناس اینگونه نیست قیمت تمام شده محصول گران نیست بلکه دلالان وسودجویان وبرخی مواقع کم فروشی شخص فروشنده سبب میشود که محصول برای من وشما مصرف کننده گران تمام شود.فرش ماشینی با کیفیت

در خرید همیشه در نظر داشته باشید که ملاک مهم کیفیت است . در ذیل به معرفی نکات خرید میپردازیم وهر کدام را بررسی خواهیم کرد.

- خطاب اولیه ام به خانم های عزیز است .خانم های عزیز در وهله اول همیشه در نظر داشته باشید که زیبایی را ملاک اول قرار ندهید. اگر فرش زیبا بود دلیل بر کیفیت ان نمیشود.ملاک هایتان مهم است اولویت سنجی نیز مهم است. اولویت اول کیفیت است .ترتیب سایر ملاکها با خودتان است. ملاکهای خرید را در مقالات مختلف توضیح داده ام.

- اصل نه تقلبی !!!ملاکهای انتخاب یک فرش ماشینی خوب

در هنگام خرید همیشه به اصل بودن محصول دقت کنید. به ویژه در هنگام خرید فرش ماشینی در نظر داشته باشید که ضمانت اصل بودن کالا داشته باشد.فرشهای تقلبی نخرید.اگر فرشهای ماشینی تهیه میکنید حتما به دنبال برگه پشت فرش باشید .در این برگه جنس الیاف مورد استفاده در فرش و نام کارخانه تولید کننده واندازه فرش وشانه وتراکم ان ذکر شده است درنظر داشته باشید که اگر این اطلاعات را نداشت حتما به اصل بودن ان شک کنید.

-فرشهای ماشینی برحسب کیفیت ،شانه وتراکم به چهار دسته تقسیم میشود. اگرشما میخواهید فرش با قیمت مناسب بخرید وظرافت برایتان مهم نیست فرشهای 700شانه بخرید.اگر برایتان کیفیت وظرافت مهم است اما باز میخواهید فرشهایتان مناسب در بیاید ونسبتا ظرافت وکیفیت داشته باشد به سراغ خرید فرشهای ماشینی 1000شانه بروید. اگر میخواهید فرش جهیزیه بخرید وجلوه ان زیاد مهم است به سراغ خرید فرشهای 1200شانه بروید .کیفیت وظرافت وزیبایی همه راکنار هم دارد. حتی اگر خواستید که برای اتاق نوزادتان فرش بخرید میتوانید اینترنتی بپسندید وسفارش دهید. شیکترین فرشها را میتوانید در اینترنت مشاهده کنید.

 

- روش سنتی خرید اینترنتی فرش

سنتی ترین روش خرید فرش این است که به مغازه های حوالی خودتان مراجعه میکنید وفرش را تهیه میکنید. این روش  هم روش خوبی است اما در بند های بعدی به دو روش اشاره میکنم هرکدام مورد پسندتان بود ان را انتخاب کنید.

-روش دیگر این است که خرید مستقیم فرش ازکارخانه انجام دهید. در این نوع خرید دلالان که سود نمیبرند هیچ ،تنوع محصولات شما را غافلگیر خواهد کرد. علاوه براین موارد این روش خرید برای شما یک سفر نیز فراهم میکند.

-روش دیگری که برای خرید فرش وجود دارد خرید اینترنتی است. خرید اینترنتی فرش ماشینی است .در این روش علاوه براینکه قیمت تمام شده ان مناسب خواهد بود زمان کافی خواهید داشت تا هرموردی که میخواهید را بپسندید.

-در خرید اینترنتی همیشه در نظر داشته باشید که در هنگام پرداخت از ایمن بودن درگاه پرداخت اطمینان حاصل کنید. همچنین از سایت هایی خرید کنید که با https آغاز میشوند.
 

-در هنگام خرید اینترنتی از اعتبار سایت اطمینان حاصل کنید. شاخص اعتبار یک سایت این است که در سایت نماد الکترونیکی یا همان نشان امنیت مشاهده شود.مشاهده تصویر نشان اینماد کافی نیست .برای اطمینان از صحت اینماد  روی ان کیلیک کنید اگر صفحه ای باز شد ونام صاحب کارخانه در ان پدیدار شد یعنی سایتی که از ان خرید میکنید قابل اطمینان است.

-مراحل خرید اینترنتی خرید اینترنتی

اگر قبلا خرید اینترنتی انجام نداده اید.جهت راهنمایی به شما عرض کنم که برای خرید اینترنتی چه مواردی لازم است:

1)شماره کارت 16رقمی

این شماره بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

2)رمز دوم کارت

برای گرفتن رمز دوم کارت کافی است به خودپردازهای بانک ها مراجعه کنید ورمز دوم کارت را بگیرید.

3)CVV2این یک عدد چهار رقمی است که در روی کارت مشاهده میکنید.

4)تاریخ انقضای کارت

5)ایمیل

البته ایکون ایمیل اختیاری است.

6)حتما از صفحه کلید مجازی استفاده کنید اگر از سیستم های عمومی استفاده میکنید مثلا کافی نت ها حتما از صفحه کلید های مجازی استفاده کنید تا رمز واطلاعات شخصیتان در سیستم انجا ذخیره نشود.

7)در پایان یک عبارت شامل اعداد وحروف به عنوان رمز امنیتی مشاهده میکنید که از شما خواسته میشود داخل کادر ان وارد کنید.

به این ترتیب در پایان اگر اطلاعات صحیح وارد شده باشد برای شما پیام تراکنش با موفقیت انجام شد ارسال میشود وبه شما یک شماره پیگیری داده میشود. این شماره پیگیری را یادداشت کنید.

 پیشنهاد میکنم یکبار ان را تجربه کنید.اگر یکبار از سایت قابل اعتماد خریدتان را انجام بدهید دیگرهمیشه خریدهایتان را اینترنتی انجام خواهید داد.

-اگر گمان کردید که بعد از خرید محصول دلخواهتان را سفارش نداده اید شما تا 7روز زمان دارید تا فرش را به کارخانه پس بفرستید ودوباره سفارش بدهید تا فرش دلخواهتان را خرید کنید. به این مورد ضمانت بازگشت محصول میگویند.

به کسانی که میخواهند فرش ماشینی 1200شانه یا هرکدام دیگررا بخرند  و بار مالی ان برایشان سنگین است پیشنهاد میکنم که سالن پذیرایی را موکت کنید یا اگر دوست دارید سرامیک خانه تان پیدا باشد میتوانید متراژ پایین تر مثلا 6 یا 9متر بخرید قیمت ان ارزان تر خواهد شد.

اگر باز میتوانید همان 6متر یا 9 متر را بخرید برای سالن خانه میتوانید از فرشهای فانتزی خرید کنیدو برای اتاق خوابها به سراغ خرید فرش گبه بروید. در بعضی مواقع به خرید که میرویم نمیدانیم که محصولی که میخواهیم ان را بخریم همان محصول دلخواهمان هست.

برای اینکه ببینید درست انتخاب کرده اید چند راه وجود دارد.

اگر میخواهید ببینید که به دکورتان میاید یا نه به سراغ تست دکور سایت بروید .میتوانید فرش مورد پسندتان را در دکور دلخواهتان یک امتحانی کنید .

باز برای اینکه با اطلاعات کافی خرید کنید ،میتوانید از مقالات درون سایت استفاده کنید.تا آگاهیتان افزایش یابد. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که تا ازمحصولی که میخواهید ان را بخرید راضی نیستید ان را نخرید زیرا ممکن است بعدها پشیمان شوید پس لطفا با آگاهی کامل خرید کنید فرشهایی که مدام در رسانه ها تبلیغ میکنند ممکن است زیبا باشد ودر کنار ان برای سلامتی مضر باشد. لطفا با دقت کافی خرید کنید.
 

مطالب مشابه

فرش ماشینی تقلبی
چهارشنبه 28 آذر 1397

فرش ماشینی تقلبی

ادامه مطلب

خرید فرش آگاهانه
چهارشنبه 28 آذر 1397

خرید فرش آگاهانه

ادامه مطلب

نکات لازم برای چیدمان زیباتر منزل
چهارشنبه 28 آذر 1397

نکات لازم برای چیدمان زیباتر منزل

ادامه مطلب

فرش مناسب منزلتان چیست؟
پنجشنبه 20 دی 1397

فرش مناسب منزلتان چیست؟

ادامه مطلب

گبه- گلیم -جاجیم
چهارشنبه 26 دی 1397

گبه- گلیم -جاجیم

ادامه مطلب

خرید مستقیم فرش از کارخانه
شنبه 29 دی 1397

خرید مستقیم فرش از کارخانه

ادامه مطلب

فرش اتاق کودک
دوشنبه 01 بهمن 1397

فرش اتاق کودک

ادامه مطلب

مرمت  یا رفو گری فرش
چهارشنبه 03 بهمن 1397

مرمت یا رفو گری فرش

ادامه مطلب

نظرات کاربران

کد امنیتی