فرش ماشینی ارزان

فرش ماشینی ارزان

ارزان،تخفیف ،قیمت مناسب............................

افراد در هنگام خرید به دو دسته تقسیم میشوند. 

دسته اول معتقدند که جنس با هردرجه کیفیتی تنها قیمت مناسب باشد برایشان کافی است .

دسته دوم معتقدند که جنس با کیفیت حتی اگر قیمت بالاتری داشته باشد را باید بخرند. (قیمت متعارف نه زیادی گران )

ملاکی  که شاید برای بعضی از افراد مهمترین ملاک است به جزء برخی از افراد که وضعیت اقتصادی بهتری دارند واین هزینه ها برایشان مهم نیست.با توجه به وضعیت اقتصادی، فرش ماشینی یا دست بافت  خریداری میکنند. اما آیا همه جا فرش ماشینی ارزان به فروش میرسد؟

 منطقی وعقلانی است که خرید مستقیم فرش از کارخانه از نظراقتصادی به صرفه تر است زیرا دیگر این وسط دلالان سودی نمی برند .تهیه فرش از کارخانه برای کسانی که در شهر ی غیر از کاشان شهر فرش هستند دغدغه به شمار میرود.راهکار رفع این دغدغه این است که ابتدا به سایت کارخانه فرش مود نظرتان مراجعه کنید وسپس با پسند کردن فرشتان به سراغ خریدش بروید .حال بهترین خرید،خرید اینترنتی فرش است. خرید اینترنتی از سایتی معتبر که نماد الکترونیکی دارد با خیال آسوده بهترین خرید را برای شما رقم خواهد زد. اما بهترین خرید ،خریدی است که در کنار قیمت مناسب ،از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد. هر گرانی نشان از این ندارد که محصول برتر است وهمینطورهر ارزانی نشان از این ندارد که محصول ،محصول خوبی نیست.(کیفیت حرف اول را میزند.)

عوامل موثر بر قیمت 

-شانه و تراکم

به طور نمونه فرش ماشینی 700شانه در مقایسه با فرش ماشینی 1000شانه از قیمت پایین تری برخوردار است. 

-میزان عرضه وتقاضا

-رنگ (الیاف را با رنگ طبیعی وهمچنین رنگ مصنوعی رنگ آمیزی میکنند.)

 چگونه ملاک رنگ بر قیمت اثر میگذارد ؟الیافی که با رنگ طبیعی تولید میشوند گرانتر هستند وباکیفیت تر نسبت به رنگ های مصنوعی هستند.رنگ های طبیعی بعد از شستشو صحیح رنگ پس نمیدهند ولی رنگ های مصنوعی رنگ پس میدهند.

-طرح ونقشه 

نقشه های جدید نیز گرانتر هستند پس فرش با نقشه های جدید نیز گران تر هستند ولی شما میتوانید فرش با نقش های به روز را ازکارخانه به قیمت عمده بخرید.(در واقع هرچه طرح و نقشه فرش به روزتر وجدید تر باشد قیمت ان بالاتر میشود. )

-جنس الیاف 

خرید فرش نامرغوب ولطمه زدن به سلامتی 

فرشهای ماشینی  وارداتی هستند که با قیمت مناسب به فروش میرسند.اما به دلیل استفاده از مواد نامرغوب ومواد بی کیفیت  از  استحکام پایینی برخوردار هستند که  در صورتی که این فرشها را خریداری کنید، باید بعد از چند سال  دوباره فرش خرید کنید زیر؛

*-در برابر شستشو مقاومت ندارند.

*-دربرابر حرارت مقاومت ندارند.

*- امکان ایجاد حساسیت وجود دارد. 

*-جذب الودگی محیطی به خود و ایجاد بیماری در محیط خانه 

(ایجاد بیماری هایی از قبیل آسم ،اگزما و....)

ویژگی های الیاف هیت ست شده

1)پرزدهی کمتر (چون این الیاف تحت بخار قرار گرفته است.

2)ضد حساسیت

3)مقاوم دربرابر شستشو

4)مقاوم در برابر حرارت 

5)حجیم تر به چشم میاید.

الیاف آکریلیک هیت ست شده چه تفاوتی دارند؟

 فرش های بافته شده با نخ هیت ست دارای سرنخ های بسیار مشخص اصطلاحا دانه اناری می باشد که همین موضوع زیبایی فرش را دوچندان میکند. نقش وطرح فرش نیز در این صورت زیباتر جلوه میکند .

همینطور در هر شانه ای زیبا به نظر میرسد. از جمله ملاک هایی که باعث میشود فرش زیبا جلوه کند این است که شانه وتراکم بالاست که در فرش های بافته شده بانخ آکریلیک هیت ست شده هر تراکم وشانه ای که بخواهید زیبا است.

فرشهای وارداتی یا فرشهای داخلی ؟؟؟؟!!!!!

با همه تفاسیر گفت شده خودتان قضاوت کنید فرش وارداتی که مشخص نیست جنس مصرفی آن چیست بهتر است یا محصول کارخانه های کشور خودمان ؟قضاوت با شماست. از لحاظ سایش نیز فرش های آکریلیک دچار تغییر نمیشود ولی در مورد جنس های دیگر اینگونه نیست.

خرید اینترنتی به اسانی با چند کلیک

فرش ماشینی ارزان به راحتی در دسترس است، کافی با چند کلیک بهترین خرید را انجام دهید. تا مرحله خرید اینترنتی پیش رفتیم.وقتی به صورت اینترنتی خرید کردید سپس  برخی از کار خانه ها این مزایا را دارند که در محل به محض تحویل فرش مبلغ را پرداخت کنید یا حتی شما اگر عجله داشته باشید در اسرع وقت برای شما ارسال خواهند کرد . حتی ضمانت بازگشت وجود دارد وتا هفت روز زمان دارید درصورت نپسندیدن فرش را بازگرداید. ضمانت اصل بودن کالا موردی مهم است. متاسفانه در چند سال شاهد  فروش فرش هایی هستیم که تقلبی هستند یعنی شما فرش راخریداری کردید وبعد به مشکل برخورد کردید ،کسی پاسخگوی شما نخواهد بود پس لطفا با هنگام خرید به ضمانت اصل بودن کالا دقت کنید. گزینه ی دیگری که مهم است ،ضمانت کیفیت کالا است وحق شما مشتری گرامی است که خرید باکیفیت انجام دهید .راهکاری که وجود دارد هنگام خرید از شرکت فرش مورد نظر ضمانت کیفیت کالا را از آنها درخواست کنید ،بینید آیا ضمانت کیفیت کالا وجود دارد؟

همینطور مورد مهم دیگر این است که تضمین بهترین قیمت حق شماست و حتما این مورد را به هنگام خرید در نظر بگیرید.

فرش ماشینی ارزان را میتوانید در کاشان بیابید. خریدی که تمام موارد گفته شده را شامل میشود. فرش کاشان که همیشه وهمه جا برسرزبانها بوده وهم اکنون نیز هست. شاید پیشنهاد خوبی باشد که بگویم که سری به کاشان بزنید تا هم از آن دیدن کنید وهم سوغات فرش به خانه ببرید.

 

 

 

مطالب مشابه

فرش ماشینی تقلبی
چهارشنبه 28 آذر 1397

فرش ماشینی تقلبی

ادامه مطلب

خرید فرش آگاهانه
چهارشنبه 28 آذر 1397

خرید فرش آگاهانه

ادامه مطلب

نکات لازم برای چیدمان زیباتر منزل
چهارشنبه 28 آذر 1397

نکات لازم برای چیدمان زیباتر منزل

ادامه مطلب

فرش مناسب منزلتان چیست؟
پنجشنبه 20 دی 1397

فرش مناسب منزلتان چیست؟

ادامه مطلب

گبه- گلیم -جاجیم
چهارشنبه 26 دی 1397

گبه- گلیم -جاجیم

ادامه مطلب

خرید مستقیم فرش از کارخانه
شنبه 29 دی 1397

خرید مستقیم فرش از کارخانه

ادامه مطلب

فرش اتاق کودک
دوشنبه 01 بهمن 1397

فرش اتاق کودک

ادامه مطلب

مرمت  یا رفو گری فرش
چهارشنبه 03 بهمن 1397

مرمت یا رفو گری فرش

ادامه مطلب

نظرات کاربران

کد امنیتی